5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه

5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه

5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه

5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه : اجاق‌ها، اجاق‌ها و یخچال‌ها ممکن است استاندارد باشند، اما این لزوماً به این معنی نیست که دوست دارید همه آنها همیشه کاملاً قابل مشاهده باشند. به همین ترتیب، انبوهی از لوازم خانگی – مایکروویو، قهوه‌ساز، مخلوط‌کن، توستر که زندگی ما را آسان‌تر می‌کنند و تقریباً در هر آشپزخانه‌ای ظاهر می‌شوند، نیز به سرعت فضای به هم ریخته زیادی ایجاد می‌کنند. و چه کسی آن را می خواهد؟

بهترین قوری و کتری 2024

درست است که لوازم خانگی می توانند تزئینی باشند، اما بسته به استایل زیبایی شناختی شما، می توانند چشم هم باشند. بنابراین، بسیاری از صاحبان خانه‌ها، آشپزخانه‌های یکپارچه را برای بازسازی آشپزخانه خود انتخاب می‌کنند و فضاهای هدفمندی ایجاد می‌کنند که وسایل خاصی را در پشت روکش‌های کابینت همسان یا مکمل پنهان می‌کنند. بنابراین، اگر به دنبال ایده‌های کاربردی و شیک در مورد نحوه کنار گذاشتن لوازم خانگی خود هستید، به خواندن ادامه دهید.

چگونه لوازم خانگی را پنهان کنم و آشپزخانه خود را بیشتر کنم | کابینت لوازم مایکروویو

5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه

لوازمی که یکپارچه یا مخفی شده اند به طرق زیر برای شما مفید خواهند بود:

  • از بین بردن شلوغی آشپزخانه
  • فضای اضافی برای نشان دادن میزهای جدید و فضای بیشتر برای آماده سازی غذا
  • فضای اضافی گزینه ای را برای دکور شخصی یا فضای باز برای ظاهری مینیمالیستی ایجاد می کند
  • فنگ شویی بهبود یافته در مورد شکل و عملکرد
  • جریان آشپزخانه بهتر

نوآوری‌ها در طراحی آشپزخانه و انواع راه‌حل‌های ذخیره‌سازی می‌توانند به جهات مختلف به پنهان کردن این موارد اضافی کمک کنند. نمونه های زیر برخی از موارد مورد علاقه ما هستند.

5 روش هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل آشپزخانه

1. وسایل بزرگتر را با استفاده از طراحی جذاب کابینت ادغام کنید

ما می توانیم لوازم خانگی استاندارد بزرگ را پوشش دهیم – محبوب ترین پانل های روکش لوازم خانگی یخچال و ماشین ظرفشویی هستند. به جای یک جعبه بزرگ از فولاد ضد زنگ – می بینید که پانل های چوبی زرق و برق دار یا رنگی تازه. وسایل برقی همه جا هستند – اما با حضورشان کمتر به چشم می آیند. برای کسب اطلاعات بیشتر، 5 تفاوت بین لوازم جانبی نیمه یکپارچه و کاملاً یکپارچه را بخوانید.

طراحی آشپزخانه معاصر

2. یک کابینت برای لوازم خانگی نصب کنید

دور از دید و دسترسی آسان وسایل برقی با کابینت لوازم خانگی امکان پذیر است. با سوکت‌های برق تعبیه‌شده در پشت کابینت (اغلب در ناحیه پشتی)، می‌توانید از وسایل خود با مکانیزم درب تابدار یا بالابر استفاده کنید.

گاراژ لوازم خانگی

3. فضا را برای کوبی های لوازم خانگی باز کنید

کوبی های لوازم خانگی یک برداشت ساده از ایده کابینت هستند – دسترسی بدون درب به قهوه جوش، مخلوط کن، میکسر و توستر. می توان یک سینی پایین کش دار تعبیه کرد. این کوبی‌ها ذاتاً یکنواختی جعبه‌های کابینت را از بین می‌برند و در عین حال طراحی را تحسین می‌کنند و همچنین با طرح‌های قفسه‌باز به خوبی کار می‌کنند.

مشاهده جدیدترین های سرویس قاشق چنگال

ما همچنین دوست داریم گوشه هایی در پشت جزیره آشپزخانه یا روی کابینت های بالایی ایجاد کنیم. این ایده برای یک آشپزخانه اپن کانسپت ایده‌آل است زیرا به طراحی جذاب می‌افزاید و حس جدایی بین این دو ناحیه را القا می‌کند.

آشپزخانه-لوازم-انباری

4. ترکیب کابینت-کابی

اکثر صاحبان خانه با ترکیبی از ایده های بالا پایان می دهند – کابینت لوازم خانگی برای مایکروویو / لوازم بزرگتر و مکعب برای نسخه های کوچکتر. اسکان همه آنها در یک منطقه کلی از دیدگاه سازمانی منطقی است.

همچنین میتوانید مطالعه کنید : وسایل آشپزخانه پرطرفدار کدامند؟

5. در انبار لوازم خانگی سرمایه گذاری کنید

برای آشپزهای مشتاق و/یا علاقه مندان به نانوایی – و در دره لیهی، عشق به خلاقیت آشپزی، آشپزی و پخت را به یک سرگرمی محبوب تبدیل می کند – راه حل های ذخیره سازی انباری لوازم خانگی به شدت توصیه می شود. درصورتی که شما صاحب هر وسیله ای زیر نور خورشید هستید، مدیریت کابینت ها و کابینت ها بسیار سخت است. درعوض، کل شربت خانه – یا بخش قابل توجهی از انبار موجود – را به سازمان لوازم خانگی اختصاص دهید.

این مطلب در تاریخ 3 اردیبهشت 1403 در وبلاگ آموزشی فروشگاه لوازم آشپزخانه ایران هوم ور بارگزاری گردید.

منبع : https://blog.kitchenmagic.com/blog/seeking-creative-ways-to-hide-your-kitchen-appliances

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *