دکوراسیون آشپزخانه را شیک کنید

دکوراسیون آشپزخانه را شیک کنید

دکوراسیون آشپزخانه را شیک کنید

سلام دکوراسیون آشپزخانه برای افراد از اهمیت شایانی برخوردار می باشد زیرا در زیبایی محیط منزل نقش پر رنگی دارد. دکوراسیون و دیزاین آشپز خانه را وسایل و لوازم متعددی تشکیل می دهد که هر یک دارای کاربرد و شکل مختص به خود می باشند. چیدمان وسایل و لوازم خانگی آشپز خانه در دکوراسیون تاثیر فراوانی می گذارد.

با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به شما عزیزان چیدمان دکوراسیون شیک آشپزخانه را آموزش دهیم.

گام به گام چیدمان  آشپزخانه شیک:

• هر وسیله را در محل مناسب خود قرار دهید: محل قرار دادن هر وسیله و ظرف در دکوراسیون زیبای آشپزخانه نقش پر رنگی دارد.
به عنوان مثال بشقاب ها، کاسه ها و لیوان ها را در کابینت های نزدیک ماشین ظرفشویی قرار دهید. قابلمه و ماهیتابه ها را در نزدیک گاز قرار دهید تا در هنگام آشپزی دسترسی آسانی داشته باشید.

• ظروف پیرکس: برای دسترسی سریع به ادویه جات، از ظروف شیشه ای برای ادویه جات استفاده کنید. ظروف شیشه ای بسیار شفاف هستند که به راحتی داخل محصول را مشاهده می کنید و نیازی به باز کردن درب نیست.

• رنگ: تا حد امکان رنگ وسایل آشپزخانه از جمله یخچال ها، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را رنگ روشن همچون سفید انتخاب کنید.
رنگ سفید علاوه بر اینکه با هر رنگی به راحتی ست می گردد، همچنین محیط آشپزخانه را دلباز و منظم نشان می دهد.

• لوستر: استفاده از لوسترهای ساده اما شفاف، برای نورپردازی آشپزخانه انتخابی ایده آل می باشد. نور در زیبایی دکوراسیون محیط فوق العاده تاثیرگذار است، پس نور لازم را برای آشپزخانه مهیا کنید.

• جزیره: طراحی جزیره های کابینتی یکی از جدیدترین و محبوب ترین طراحی های آشپزخانه می باشد. جزیره دکوراسیون و محیط آشپزخانه را بسیار مدرن و شیک جلوه می دهد.

جزیره علاوه بر زیبایی که دارد، همچنین به عنوان میز غذاخوری نیز کاربرد دارد.
همچنین می توانید جزیره را به صورتی طراحی کنید که قسمت های مخصوصی برای قرار دادن انواع ظروف و وسایل دکوری داشته باشد.

در فروشگاه ایران هوم ور ، ظروف پیرکس شامل دسته بندی تابه پیرکس ، شیرجوش پیرکس ، کاسه پیرکس ، کیک پز پیرکس ، قابلمه پیرکس ، پیرکس دربدار  و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *