نظم بخشیدن را با ظرف درب دار پیرکس تجربه کنید

نظم بخشیدن را با ظرف درب دار پیرکس تجربه کنید

نظم بخشیدن را با ظرف درب دار پیرکس تجربه کنید

نظم بخشیدن را با ظرف درب دار پیرکس تجربه کنید : ظرف درب دار پیرکس شما را به دنیای نظم و انضباط راهی می‌کند. اگر به دنبال افزایش جذابیت ظاهری کابینت، یخچال، فریزر و … هستید، از این ظروف غافل نمانید.

تجربه ثابت کرده است که ظرف درب دار پیرکس یکی از اجزا جدا نشدنی سرویس آشپزخانه است. به جرات می‌توان گفت که: در تمامی خانه‌ها و آشپزخانه‌ها، حداقل شاهد حضور یک ظرف درب دار پیرکس، خواهیم بود. این نوع از ظرف‌ها به جهت کاربرد گسترده و خصوصیات ویژه، بسیار پرطرفدار هستند. شما از این ظروف برای چه مواردی استفاده می‌کنید؟! دلیل محبوبیت این ظروف از دید شما چیست؟!

دانستنی‌های جالب از ظروف درب دار پیرکس:

 1. تنوع گسترده‌ی ظروف:

آیا می‌دانستید که این ظرف درب دار پیرکس در انواع گوناگون و متنوعی تولید شده‌ است؟!؟ این ظروف از جمله ظروف پر طرفداری هستند که با برخورداری از تنوع چشمگیر، نظر اغلب مخاطبین را به سمت خود جلب نموده‌اند. این ظروف از درب پلاستیکی و یا شیشه‌ای با اشکال مختلف هندسی، تولید شده‌اند.

 1. کاربردهای بی‌نظیر و قابل توجه:

موارد استفاده‌ی شما از ظرف درب دار پیرکس چیست؟! کاربرد گسترده و موارد استفاده‌ی باور نکردنی از این محصول، از دیگر دلایل محبوبیت آن، به شمار می‌رود. این محصول را می‌توان برای موارد مختلفی از قبیل:

 • نگهداری از انواع مواد غذایی
 • نگهداری از سالاد
 • نگهداری از میوه‌ها
 • نگهداری از سبزیجات خاص
 • نگهداری از مواد غذایی کودکان
 • نگهداری از آجیل و شکلات و …
 • نگهداری از مواد خوراکی مختلف
 • نگهداری از لبنیات
 • نگهداری از ترشیجات

و … استفاده نمود. همچنین از برخی انواع این محصول، می‌توان در مایکروویو و فر نیز استفاده کرد.

 1. مقاومت بالا:

ظرف درب دار پیرکس از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. تا جایی که از این محصول برای گرم کردن مواد غذایی، فریز کردن مواد غذایی، نگهداری از مواد غذایی در سفر و گردش و … استفاده می‌کنند. این محصول قابلیت شستشو و نگهداری بسیار ساده‌ای را در بر دارد. تجربه‌ی شما از استفاده‌ی این محصول چیست؟ آیا از این محصول برای نگهداری از مایعات استفاده کرده‌اید؟!؟

ظرف پيرکس ضد چکيدن مايعات گرد 15 سانتی اصل فرانسه 913S017
ظرف پيرکس ضد چکيدن مايعات گرد 15 سانتی اصل فرانسه 913S017

تجربه‌ی نظم بخشیدن به آشپزخانه:

آشپزخانه از جمله محیط‌های شلوغ و سرشار از وسایل و تجهیزات، به شمار می‌رود. لذا نظم بخشیدن به آن، امری حائز اهمیت است. چه انتخابی بهتر از ظرف درب دار پیرکس برای نظم بخشیدن به آشپزخانه سراغ دارید؟!؟ این محصول خاص و کاربردی به راحتی تمام مواد غذایی شما را نظم بخشیده و ظاهری جذاب را برای کابینت‌ها و یخچال و فریزر شما، در بر خواهد داشت.

در فروشگاه ایران هوم ور ، ظروف پیرکس شامل دسته بندی تابه پیرکس ، شیرجوش پیرکس ، کیک پز پیرکس ، قابلمه پیرکس ، پیرکس دربدار  و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *