1 دستور پخت متفاوت با تابه پیرکس

1 دستور پخت متفاوت با تابه پیرکس

1 دستور پخت متفاوت با تابه پیرکس

معرفی 1 دستور پخت متفاوت با تابه پیرکس

آماده سازی کدو حلوایی، کلم بروکلی و ماک و پنیر گل کلم

  1. فر را با دمای 190 درجه سانتیگراد/170 درجه سانتیگراد فن/گاز گرم کنید.
  2. یک قابلمه بزرگ آب نمک را روی حرارت زیاد بگذارید تا بجوشد. کدو حلوایی و سیر را اضافه کنید و ۵ تا ۶ دقیقه تفت دهید تا کدوها نرم شوند. از یک قاشق سوراخ دار برای انتقال کدو و سیر به مخلوط کن یا غذاساز استفاده کنید.
  3. ماکارونی را به قابلمه آب در حال جوش اضافه کنید و سه دقیقه کمتر از آنچه در دستورالعمل بسته مشخص شده است بپزید و 3-4 دقیقه آخر گل کلم و کلم بروکلی را اضافه کنید. خیلی خوب آبکش کنید و کنار بگذارید.
  4. در همین حین، 120 میلی لیتر از آب سبزیجات را به همراه کمی نمک و فلفل به کدو اضافه کنید. هم بزنید تا یکدست و کرم رنگ شود.
  5. در یک کاسه کوچک، آرد سوخاری پانکو، پارمزان و کمی نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. با روغن زیتون بریزید و هم بزنید تا ترکیب شوند. کنار بگذارید.
  6. کره را در قابلمه ای روی حرارت متوسط آب کنید. آرد بپاشید و دو دقیقه بپزید و هم بزنید.

  7. به تدریج 230 میلی لیتر آب باقیمانده و سپس شیر را اضافه کنید. هنوز با هم زدن، سس را به جوش بیاورید. حرارت را روی متوسط رو به پایین بگذارید و به مدت پنج دقیقه بپزید تا غلیظ شود و مرتب هم بزنید.
  8. آن را از روی حرارت بردارید و پوره کدو حلوایی، پاپریکا، آویشن، گرویر و چدار را با همزن بزنید. مزه دار کنید.
  9. مخلوط پاستا و سبزیجات را به گلاس روستر آماده شده اضافه کنید. روی سس بریزید و به آرامی هم بزنید تا ترکیب شود. مخلوط آرد سوخاری پانکو را به طور مساوی روی آن پخش کنید.
  10. به مدت 25 تا 30 دقیقه یا تا زمانی که آرد سوخاری قهوه ای طلایی و لبه های آن حباب بزند، بپزید. اجازه دهید به مدت پنج دقیقه استراحت کند، سپس مستقیماً روی میز در دستگاه برشته کن شیشه ای مقاوم پیرکس سرو کنید.

پس برای دستور پخت متفاوت با تابه پیرکس میتونید از طریق فروشگاه لوازم آشپزخانه ایران هوم ور، از طریق منو بخش تابه پیرکس رو انتخاب کنید تا با مشاهده انواع تابه های پیرکس اصل فرانسه ، بتوانید محصول مورد نظرتون را انتخاب کنید تا پخت بهترین غذاها رو به راحتی تجربه کنید.

این دستور پخت غذای خاص رو میتونید در سایت مرجع pyrex نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *