5 دلیل برای اینکه چرا در زندگی به ظرف پیرکس نیاز دارید

5 دلیل برای اینکه چرا در زندگی به ظرف پیرکس نیاز دارید

5 دلیل برای اینکه چرا در زندگی به ظرف پیرکس نیاز دارید

  1. همه می دانند که وقتی از خواب بیدار می شوید، ورزش می کنید و سپس باید به فکر درست کردن ناهار باشید – با کمک کمی از پیرکس در منطقه از خود راضی باشید. ظروف هوشمندانه Cook & Go (بپز و ببر) از شیشه بوروسیلیکات بهداشتی ساخته شده اند و می توان آنها را در فر (بدون درب) استفاده کرد و در صورت داشتن یک روز پخت دسته جمعی در یخچال یا فریزر قرار داد. با مجموعه ای از اندازه ها و شکل های موجود می توانید دستور العمل های خلاقانه و سالم برای کل هفته تهیه کنید.
  2. از آن لحظه ای که متوجه می شوید محتویات ناهارتان داخل کیسه مورد علاقه تان ریخته است، اجتناب کنید. هر ظرف نگهداری Cook & Go (بپز و ببر) دارای یک درب پلاستیکی ایمن و ضد نشتی است که به شما اطمینان می دهد که می توانید غذای خود را بدون ریختن مواد غذایی حمل کنید. آنها همچنین دارای مهر و موم هوا و گیره ها در هر طرف هستند، که آنها را برای حمل انواع یا دستور العمل ها، از ناهار کاری ساده گرفته تا غذای خاص خود، ایمن می کند. فقط بپزید، کلیپ کنید و بروید!
  3. سلام تازه! با تهیه یک وعده غذایی سالم و آماده برای گرم کردن مجدد در پول و زمان صرفه جویی کنید – سپس لذت ببرید! به سادگی ظرف آماده شده خود را از یخچال خارج کنید (اگر یخ زده بود آن را یخ زدایی کنید)، سپس به سادگی آن را در مایکروویو برای یک وعده غذایی در عرض چند دقیقه قرار دهید. از شستن خودداری کنید زیرا ظروف Cook & Go (بپز و ببر) قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند و درخشندگی شفاف خود را حفظ می کنند. با جعبه های پلاستیکی لکه دار که طعم و رنگ غذا را حفظ می کنند خداحافظی کنید!
  4. مالک آن باشید – از مهاجمان یخچال اداری دوری کنید و از ایمیل مخوف دفتری با عنوان “آیا کسی ناهار من را خورده است؟” دوری کنید، هر درب فضایی دارد که می توانید محتویات آن را برچسب بزنید یا حتی بنویسید که برای چه کسی است، که بسیار مفید است. برای هر یک از اعضای خانواده یک سهم درست کرده ام. این همچنین به شما امکان می‌دهد تاریخ‌های «در تاریخ ایجاد شده» را اضافه کنید و ظروف ذخیره‌سازی خود را در یخچال یا فریزر قرار دهید و همه چیز را مرتب نگه دارید.
  5. از همان روال هفتگی یک وعده غذایی قدیمی خارج شوید – ایده های تازه و جدیدی را امتحان کنید که طعم فوق العاده ای دارند بلافاصله پس از پختن، یا برای ناهار روز بعد. برای الهام بخشیدن به شما برای خوردن غذاهای تازه و سالم، Pyrex® انواع دستور العمل های ساده را ایجاد کرده است که می توان آنها را پخت، حمل کرد و در غذاهای Cook and Go مصرف کرد. دستور العمل ها شامل یک کدو سبز با پستو ریحان و لیموترش و یک راتاتوئی خوش طعم است که یک میان وعده غذایی ایده آل یا مغذی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *