4 نکته مهم درباره ماشین ظرفشویی

4 نکته مهم درباره ماشین ظرفشویی

4 نکته مهم درباره ماشین ظرفشویی

4 نکته مهم درباره ماشین ظرفشویی : جنرال الکتریک چندین سال است که پیشرو در تولید لوازم خانگی بوده و همچنین ناوگانی از ماشین های ظرفشویی قدرتمند و کم مصرف را ایجاد کرده است. ماشین ظرفشویی یکی از مهمترین عملکردهای همه لوازم خانگی را انجام می دهد: تمیز نگه داشتن ظروف شما و لذت بردن از آن. فروشگاه لوازم آشپزخانه ایران هوم ور، یک خرده فروش پر افتخار لوازم آشپزی می باشد که درباره ماشین ظرفشویی، نکات کوتاهی را گردآوری کرده است تا مطمئن شود ماشین ظرفشویی شما مطابق انتظاراتی که دارید عمل کند.

طبق گفته سازندگان در جنرال الکتریک، چهار فاکتور مهم برای عملکرد کیفی ماشین ظرفشویی شما وجود دارد، از جمله روش بارگیری، دمای آب، مواد کمکی آبکشی و مواد شوینده ای که در آن قرار می دهید.

راه های جدید برای طراحی آشپزخانه خود در سال 2024

  1. در مورد بارگیری، همیشه باید به دنبال این باشید که قفسه بالایی را با لیوان ها و فنجان لومینارک و همچنین ظروف پلاستیکی ایمن بارگیری کنید. هدف قفسه پایینی فراهم کردن فضایی برای وسایل بزرگتر مانند ظرف پیرکس ، ورقه و سایر وسایل آشپزی است.
  2. برای استفاده از عملکرد ماشین ظرفشویی ، دمای آب باید بین 120 تا 150 درجه فارنهایت تنظیم شود. برای اطمینان از اینکه آب در دمای مناسب تنظیم شده است، باید اجازه دهید آب داخل سینک شما در حالی که ماشین ظرفشویی در حال آماده شدن است، یک لحظه جاری شود.
  3. کیفیت مواد شوینده ای که استفاده می کنید به اندازه روش نگهداری آن مهم است. برای استفاده حداکثری از ماشین ظرفشویی، مواد شوینده باید تازه و خشک نگه داشته شوند. چند برند وجود دارند که  تضمین می کند کار را به درستی انجام می دهند، از جمله Electrsol، Cascade یا Csscade Complete.
  4. اگر اخیراً ماشین ظرفشویی جدید و کم مصرف خود را خریداری کرده اید، از این نکات ساده و در عین حال موثر استفاده کنید تا مطمئن شوید ظروف شما با پتانسیل کامل خود تمیز می شوند. اگر تازه وارد هستید و هنوز قدرت و دقت ماشین‌های ظرفشویی جنرال الکتریک را مشاهده نکرده‌اید، می‌توانید از نمایشگاه راحت Universal Appliance and KitchenCenter واقع در استودیو سیتی، کالیفرنیا در 12050 Ventura Blvd دیدن کنید.

دستور پخت گوش ماهی با مرکبات

منبع : https://uakc.com/blog/keep-your-dishwasher-running-smoothly/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *